5 prekė (-ės)

Mažėjantis
puslapyje

Privatus gyvenamasis Nr. 205 2015

2017 m. gegužė 5 d., penktadienis 15:15:52 Europe/Minsk

Skaityti daugiau

Privatus gyvenamasis Nr. 99 2016

2017 m. balandis 7 d., penktadienis 09:27:45 Europe/Minsk

Naujo namo erdvūs, šviesūs, aukštomis lubomis kambariai įrengti atsižvelgiant į supančia aplinką, užsakovų poreikius, erdvių išplanavimą. Atlikti keli sienų pertvarų pakitimai,koreguojant dėstomas funkcines erdves ir numatant apdailai išpildyti reikalingus sprendimus. Erdvių apdaila, spalviniai deriniai, baldai ir kita, pasirinkti siekiant neprarasti erdvės pojučio, bet tuo pačiu apibrėžti funkcinių erdvių ribas. Medžio lukšto plokštės, vertikalių linijų dominavimas sienų apdailoje, šviestuvuose, balduose, detalėse suteikia bendrą vizualų ritmą, kuris apjungia ir padeda pasiekti harmoninkgo vientisumo. Skaityti daugiau
Skaityti daugiau

Privatus gyvenamasis Nr. 213 2015

2015 m. kovas 12 d., ketvirtadienis 12:34:47 Europe/Minsk

,Vasarnamis prie Vilniaus" Namas - rąstinis, bet modernus. Natūrali medžio tekstūra ir paviršius pabrėžiamas, bet neužgožiamas neutraliais, pilkais tonais, minkštais akcentais. Šviesinta pušis derinta su tamsesnių tonų riešutu, naudotas akmuo, linas. Paryškinant objekto paskirtį, bei jo lokaciją neatsisakoma užuominų į tautišką leitmotyvą. Paprasta, lengva, gaivu ir gryna.  Skaityti daugiau

Skaityti daugiau

Kaip sekėsi įrenginėti keisto plano loftą: vaizdas pasikeitė per dieną.

2015 m. kovas 12 d., ketvirtadienis 12:34:47 Europe/Minsk

Andrius prisimena, kaip užsakovai kreipėsi į jį su prašymu: „Pažiūrėk į šitą keistą planą. Jei pasakysi, kad šiame plote galima įrengti normalų loftą, mes jį pirksime.“ Užsakovai nesirinko architekto aklai, tarp jų artimųjų Andrius jau buvo pelnęs kūrybiško ir patikimo kūrėjo vardą – prieš tai pagal A. Byčenkovo projektą užsakovo tėvai pasistatė namą.

Architektas tąsyk pripažino, kad ši erdvė komplikuota – tikras „traukinio vagonas“. Bet jau anuomet tikėjo, kad joje galima sukurti kažką įdomaus. Nestandartinė vieta skatino nestandartinius sprendimus.

Skaityti daugiau

65 kv.m. butas Vilniaus centre jaunam vyrui (ir ne tik)

2015 m. kovas 12 d., ketvirtadienis 12:10:45 Europe/Minsk

Interjero dizainerei Indrei Sunklodienei reikėjo sukurti modernų buto interjerą jaunam vyrui. Sunkiausia kuriant šį interjerą dizainerei buvo sutilpti į laiką. Visą projektą įgyvendinti reikėjo per 3 mėnesius.
Stilistiškai interjeras vyriškas – vyrauja juoda, balta, pilka, tamsiai mėlyna spalvos, kurias pagyvina merbaumedžio apdaila balduose bei lubose. Šie akcentai visur panaudoti apgalvotai, pavyzdžiui, vėdinimo sistema paslėpta pasitelkus medžio apdailą.
Skaityti daugiau

5 prekė (-ės)

Mažėjantis
puslapyje