Yankee kvepiančios žvakės

Yankee kvepiančios žvakės

1969 metais per Kalėdas 17 metų Mike Kittredge neturėdamas pinigų nupirkti savo mamai dovanos, ištirpdė keletą piešimo kreidelių, kad padarytų iš jų žvakę. Kaimynė tai pamačiusi įtikino berniuką parduoti žvakę jai. Už tuos pinigus jis galėjo nusipirkti vaško dviem žvakėm pagaminti: vieną – savo mamai, kitą – pardavimui. Taip ir „gimė“ kompanija Yankee Candle – labiausiai pripažinta žvakių bei namų kvapų gamintoja visame pasaulyje.

Yankee Candle siūlo daugiau nei 150 įvairių kvapų produktų. Tai didžiausia pasaulyje ir plačiausią žvakių bei namų kvapų pasirinkimą siūlanti įmonė visame pasaulyje.

Įmonė siūlo sezoninių kvapų aromatizuotas žvakes, namų kvapų produktus, automobilių gaiviklius bei žvakių aksesuarus. Amerikoje yra daugiau nei 500 mažmeninės Yankee Candle prekybos tinklo parduotuvių. Ši įmonė Europoje turi atstovybę Didžiojoje Britanijoje, 19 distribiutorių, kurie platina įmonės produkciją 24 šalyse.

Įmonė nuolatos ieško naujų skonių bei kvapų. Yankee Candle siekia, kad jų kvapų idėjos sukeltų malonius prisiminimus ir potyrius iš kasdienio gyvenimo. Ir, kai tik įmonė atranda tinkamą kvapą, einama į tokį lygį, kuris yra unikalus žvakių pramonėje, siekiant užtikrinti produkcijos kokybę ir nuoseklumą.

Žvakės pagamintos su kvepalų ekstraktais ir natūraliais eteriniais aliejais. Yankee Candle žvakių pasaulyje yra kokybės etalonas.


Keletas faktų apie Yankee Candle:
Žvakės gaminamos JAV (South Deerfield MA)
Naudojami tik pačios aukščiausios rūšies ingridientai
Dagtys atrenkamos rankomis kiekvienai žvakei atskirai
Naudojamas tik optimalus vaško mišinys, sukurtas specialiai Yankee Candle įmonei
Įmonės kokybės laboratorija dirba 24/7, kad būtų užtikrintas kokybiškas produktas
Įmonė nuolatos bendradarbiauja bei išklauso savo klientus, siekdami sukurti žvakė stilių ir kvapą, atitinkančius kliento poreikius bei norus
www.yankeecandle.com

Elementai 1 į 1628 viso

Mažėjantis
puslapyje

Puslapis:
  1. 1
  2. 2

Elementai 1 į 1628 viso

Mažėjantis
puslapyje

Puslapis:
  1. 1
  2. 2
Yankee kvepiančios žvakės
Minimal Price: 1.45